AKCE

arr3Doprava ZDARMATento měsíc probíhá AKCE Doprava ZDARMA  Jakmile budete mít v košíku zboží v hodnotě 1000,- a... arr310% SLEVA na VŠEJak? JE TO JEDNODUCHÉ   Stačí se jen registrovat nahoře (Nová registrace)       a...

» Vrácení zboží

Možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu

Jsme si vědomi, že objednávat oblečení a boty přes internet není vždy úplně jednoduché a může se stát, že vám zboží nepadne jako ulité a potřebujete jinou velikost.

Nebo se vám stane, že si vyberete zboží a když přijde, není to takové, jaké jste si představovali ať už jde o střih, nebo to prostě není úplně ono.

Nemusíte se bát u nás nakoupit. Pokud vám zboží nebude jakkoli vyhovovat, můžete zboží do 14 dnů od převzetí vrátit a domluvit si výměnu za jinou velikost, jiné zboží nebo vrácení peněz.

 

Jak postupovat, pokud chcete zboží vrátit?

Jednoduše nám pošlete email, kde uveďte, které objednávky se vratka zboží týká, kterou položku vracíte a způsob, jak chcete vrácení vyřešit - výměnou nebo zasláním peněz  na váš účet.

 

Poté zboží zabalte, do balení přidejte kopii dokladu a krátkou informaci, kterou položku vracíte. Poté jakmile vaše zboží naskladníme, vás budeme kontaktovat.

YTVjYmFk